MOZDA VAM ZATREBA

DABAR heart
 natjecanje 13. -  17.11.

SPORTSKA NATJECANJA

Učenici sa svojom  profesoricom TZK Vlastom Kajtar, prof. svake školske godine imaju vrlo opsežna sportska natjecanja u različitim disciplinama i sportovima. Na ovom mjestu pisat ćemo o uspjesima i pojedincima koji su sportski svestrani. Danas je tjelovježba vrlo važna sastavnica svakodnevnice, pa time otkrivamo nove talente i njegujemo ljubav prema sportu, za što je zaslužna naša profesorica koja u nama to otkrivaj Da ne govorimo o zdravlju i kvaliteti života koji nam sport omogućava.

U novoj, predivnoj,  nastavno-sportskoj dvorani natjecanja su popraćena burnim navijanjima sa tribina i tako smo osnaženi potporom naših navijača.

Za sve sportske uspjehe ženskog tima:

VIJESTI IZ SPORTA 2023./2024..
7. ožujka 20234. - Međuškolsko natjecanje u futsalu za mladiće
Ljiljana Jeftimir / datum: 10. 3. 2024. 23:48

7. ožujka 2014. je održano međuškolsko natjecanje u futsalu za mladiće u Nastavno športskoj dvorani u Belom Manastiru. Na natjecanju su sudjelovale sve tri srednje škole grada Belog Manastira. Gimnazija je prvu utakmicu igrala protiv Druge srednje škole i pobijedila rezultatom 11:2.  Drugu utakmicu odigrali smo protiv Prve srednje škole i također pobijedili 3:2. Ovim rezultatom smo se plasirali na Županijsko natjecanje u futsalu.

Pohvala našim dečkima na izvrsnoj i igri i borbenosti čuvajući boje naše škole. Bravo Danijelu, Luki, Dejanu, Veljku i cijeloj ekipi divnih dječaka...Sretno i dalje!

Uredila Vlasta Kajtar, prof.

[OPŠIRNIJE]

NATJECANJE U ŽENSKOJ KOŠARCI, 14. veljače 2024.
Ljiljana Jeftimir / datum: 15. 2. 2024. 21:54

Profesorica Vlasta Kajtar upravo nas je izvijestila i poslala nam fotografije s Međuškolskog natjecanja u košarci za djevojke. Natjecanje je održano u nastavno-športskoj dvorani u Belom Manastiru između Druge srednje škole Beli Manastir i Gimnazije za plasman na sljedeći, viši rang - Županijsko natjecanje . Na žalost naše se djevojke nisu uspjele plasirati izgubivši od svojih kolegica iz susjedne škole.

Ipak, čestitamo im na hrabrosti i borbenosti...malo ih je, ali su vrijedne i trude se obraniti boje svoje gimbe! Sve pohvale djevojkama i ne odustanite sljedeće godine, svi smo uz Vas. 💗🏀💗

[OPŠIRNIJE]

Međuškolska odbojka za djevojke, 31. siječnja 2024.
Ljiljana Jeftimir / datum: 15. 2. 2024. 22:15

31. siječnja 2024. održano je Međuškolsko natjecanje u odbojci za djevojke u nastavno-športskoj dvorani u Belom Manastiru između dvije ekipe: Gimnazije Beli Manastir i Druge srednje škole beli Manastir. Igralo se u dva dobivena seta do 25. Na žalost, izgubili smo oba sta, te se na Županijsko natjecanje u odbojci plasirala ekipa Druge srednje škole Beli Manastir.

O važnosti natjecanja ne treba se govoriti, šport nije samo rekreacija već strast i hrabrost, motivacija, ponos i napor tjelesne aktivnosti, stoga čestitamo svim našim djevojkama kojih je svake godine sve manje, ali su odvažne i ne daju se lako protivnoj ekipi.

Prisjetili smo se i naše vrijedne ekipe prije šest godina koja nam je donijela dosta odličja i pehara. Drage djevojke ako ovo čitate želimo Vam svaku sreću i lijep nastavak životnih aktivnosti.

Izvješće sastavila mentorica Vlasta Kajtar, prof.

[OPŠIRNIJE]

NATJECANJE U MUŠKOJ KOŠARCI, 24. siječnja 2024.
Ljiljana Jeftimir / datum: 15. 2. 2024. 21:55

Danas  je održano Međuškolsko natjecanje u ODBOJCI za mladiće u nastavno- športskoj dvorani u Belom Manastiru. Natjecale su se sve tri škole grada Belog Manastira. Moramo izvijestiti kako se nismo uspjeli plasirati na Županijsko

natjecanje jer je u međusobnom susretu ekipa Druge srednje škole odnijela pobjedu.

Bez obzira na rezultat, najvažnije je natjecati se, pokazati športski duh i hrabrost, te ostaviti dobar dojam na terenu što smo i postigli uz publiku koja nas je podržala u svakom borbenijem trenutku.

Čestitke našim mladićima i više uspjeha dogodine. 💙🏐💙

Izvješće sastavila mentorica ekipe Vlasta Kajtar, prof.

[OPŠIRNIJE]

MEĐUŠKOLSKI RUKOMET ZA MLADIĆE, 6. prosinca 2023.
Ljiljana Jeftimir / datum: 11. 12. 2023. 22:54

6. prosinca 2023. održano je Međuškolsko natjecanje u muškom rukometu. Natjecale su se dvije škole: Druga srednja škola Beli Manastir i Gimnazija Beli Manastir. Pobjednik ovog dvoboja plasirao se na Županijsko natjecanje, Uvjerljivom pobjedom na Županijsko natjecanje plasirala se Gimnazija Beli Manastir. Čestitke svim mladićima na borbenosti. Za Gimnaziju natjecali su se: Vanja Grujić, Vedran Konig, Fran Vrhar, Andrija Zadol, Niko Balatinac, Veljko Bekvalac, Karlo Kobijak, Luka Pavlović, Luka Perišin, te Danijel Svetličić kao kapetan ekipe.

Dragi naši dječaci primite čestitke i sretno dalje na Županijskom natjecanju.

IZvješće sastavika mentorica Vlasta kajtar, prof.

[OPŠIRNIJE]

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu, 8. prosinca 2023.
Ljiljana Jeftimir / datum: 11. 12. 2023. 21:34

8.prosinca 2023. održano je Županijsko natjecanje u stolnom tenisu. Boje naše škole branile su 4 djevojke koje su na izlučnom, međuškolskom natjecanju postigle zavidan uspjeh, pobijedivši natjecateljice Druge srednje škole Beli Manastir. Nabrojimo ih ponovo, zaslužile su: Bojana Nenadić, Bojana Martinović, Marija Buga Kovač i Dorotea Lemund , sve redom učenice 3.O razreda. Lavovski se borile, motivirano i snažno (može se to postići i malom plastičnom lopticom i reketom) , te protiv jake županijske konkurencije osvojile četvrto mjesto u Osječko-baranjskoj županiji. "Bio je lijep, hladan i svjež dan, nadahnut mnoštvom sportskih ekipa i gledatelja, pa nam je to bilo nadahnuće i novo iskustvo za sljedeću godinu kad postanemo maturanti, zreliji, iskusniji i nadamo se pobjedi jer volimo stolni tenis", rekle su naše vrijedne djevojke.

Velike čestitke djevojkama i njihovoj profesorici, mentorici Vlasti Kajtar, prof.  💗🏓💪👍

[OPŠIRNIJE]

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU
Ljiljana Jeftimir / datum: 13. 11. 2023. 22:05

Danas je održano međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu. Dugo očekivano, omiljeno natjecanje koje tradicionalno vole jednako i  mladići i djevojke. Djevojke su pobijedile Drugu srednju školu i plasirale su se na Županijsko natjecanje. Mladići su pobijedili Drugu srednju školu, ali su izgubili od Prve sednje škole, pa se time nisu plasirali na Županijsko natjecanje.

Čestitke  ekipi djevojaka, a pohvale za trud i angažman ekipi naših dječaka. Borili su se snažno, ali je mala loptica drugoj ekipi donijela više bodova. Bit će bolje sljedeće sezone. Najvažnije je od svega, natjecati se, ipak !!!

Djevojkama veeelike čestitke i još snažnije u sljedećoj razini natjecanja. 💗💗

[OPŠIRNIJE]

Županijsko natjecanje u krosu, 19. listopada u Osijeku
Ljiljana Jeftimir / datum: 22. 10. 2023. 00:36

Županijsko natjecanje u krosu za mladiće i djevojke održano je 19. listopada u Osijeku. Gimnazija Beli Manastir se plasirala u obje kategorije pobijedivši obje srednje škole iz Belog Manastira na Međuškolskom natjecanju koje se ranije održalo. Na Županijskom natjecanju našu su školu predstavljali mladići: Ivan Martinko, Vanja Grujić, Andrija Zadol i Danijel Svetličić. Zauzeli su sjajno četvrto mjesto od sedam natjecateljskih ekipa i ukupno 28 sudionika natjecanja. Djevojke su zauzele također četvrto mjesto, a školu su predstavljale: Leina Leutar, Marta Jakobfi, Nađa Dragaš i Ana Tufeković.

Najljepše čestitke našim trkačima mladićima i brzim djevojkama !

[OPŠIRNIJE]

Županijsko natjecanje u šahu - 11. listopada 2023. u Strizivojni
Ljiljana Jeftimir / datum: 22. 10. 2023. 01:00

Županijsko natjecanje u šahu održalo se ove godine u Strizivojni 11. listopada 2023. Našu školu su predstavljali učenici Topolovec i Perišin, učenici 1.E razreda, te Bekvalac i Balatinac iz 3.O razreda. U ugodnoj atmosferi bilo nam je lijepo iskustvo za sljedeća natjecanja.  Uživali smo u putovanju do Strizivojne.

[OPŠIRNIJE]

Međuškolsko natjecanje u krosu za mladiće i djevojke - 27. rujna 2023.
Ljiljana Jeftimir / datum: 22. 10. 2023. 00:39

Dana 27. rujna 2023. u prekrasnom, sunčanom danu održano je Međuškolsko natjecanje u krosu za djevojke i mladiće i to za sve tri srednje škole u Belom Manastiru tj. Prva srednja škola, Druga srednja škola i Gimnazija Beli Manastir. Za gimnaziju u konkuenciji djevojaka natjecale su se učenice: Tufeković, Leutar, Kocet, Jakobfi i Dragaš. U ukupnom plasmanu naša škola je osvojila zasluženo prvo mjesto i plasirala se na Županijsko natjecanje.

U konkurenciji mladića gimnaziju su predstavljali učenici: Martinko, Grujić, Zadol i Konig, te su se također plasirali na Županijsko natjecanjemkoje će e održati 19. listopada 2023. u Osijeku.

Čestitke svim natjecateljima i sretno na sljedećoj razini natjecanja.